Atribuită Cumpărare directă

LEGUME SI FRUCTE

Număr anunț
DA26508166
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 24 IASI (CUI 32224235)
Furnizor / câștigător
PRO ALIMENT BIO SRL (CUI 37982605)
Cod CPV
03222321-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
488,90 RON
Valoare atribuită
488,90 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

488,90 RON

din 488,90 RON estimat