Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de exploatare si asistență pentru sisteme (hardware si software), cronometrare, înregistrare și gestionare date, pentru competiția sportivă - Campionatului National de înot, în bazin 50m, eveniment sportiv aflat în Calendarul competițional al F.R.N.P.M. pentru anul 2020, care se va desfășura în perioada: 09-11.10.2020, locația de desfășurare: Bazinul de înot din cadrul Complexului Sportiv Național ”Lia Manoliu”. Cantitate totală maximum 4 (patru) reuniuni. Programul oficial al competiției: a. în data de 09.10.2020: 12:00-18:00; b. în data de 10.10.2020: 8:00-18:00; c. în data de 11.10.2020: 8:00-14:00.
- Număr anunț
- DA26518833
- Autoritate contractantă
- Federatia Romana de Natatie si Pentatlon Modern (CUI 10062779)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRONICA INDUSTRIALA SI AUTOMATIZARI SRL (CUI 15327192)
- Cod CPV
- 72250000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.200 RON
- Valoare atribuită
- 9.200 RON
- Data publicării
- 07.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.