Atribuită Cumpărare directă

10 1020691 FERASTRAU PST 700E COMPACT 06033A0020 BUC 1,00 244,90 205,80 39,10 20 1047005 MASINA INSUR. 18V +2 ACUM. BDCDC18B-QW BUC 1,00 349,00 293,28 55,72 30 1054169 DISC FER CIRC 190X2,2/30/54T 2608644389 BUC 1,00 58,61 49,25 9,36

Număr anunț
DA26509346
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ALEXANDRU DAVILA (CUI 29373628)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
548,33 RON
Valoare atribuită
548,33 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

548,33 RON

din 548,33 RON estimat