Atribuită
Cumpărare directă
Teava PPR fi 32 cu insertie fibra ml 12 Teava PPR fi 25 cu insertie fibra ml 220 Teu ppr 25-20-25 Buc 70 Teu ppr 25 egal Buc 10 Teu ppr 20 egal Buc 20 Cot ppr fi 20 la 90 grade Buc 60 Cot ppr fi 25 la 90 grade Buc 70 Cot conector ppr fi 20 x ½ la 90 grade filet exterior Buc 70 Curba ocolire din ppr fi 20 Buc 40 Reductie ppr 32-25 Buc 20 Reductie ppr 25-20 Buc 20 Mufe ppr 32 Buc 20 Mufe ppr 25 Buc 40 Mufe ppr 20 Buc 30 Adaptor Conector ppr 20 ½ Fi Buc 10 Electrozi 3,25 supertit Kg 32 Disc debitare metal 230x22x1,9 Buc 10 Disc polizat 125 x6 Buc 10 Disc polizat 230x6 Buc 5 Disc smirgher lamelar frontal 125 GRAN.40,60,80,100 Buc 20 Spiral metal 14 mm Buc 5 Cleme ppr 25 mm independente Buc 200 Fuior canepa Buc 5 Robinet trecere 1” nr. 1 Buc 10 Baterie lavoar mono bloc Buc 20 Baterie perete dus Buc 20 Sifon scurgere lavoar fi 40 Buc 10 Robinet trecere ½” nr 1 Buc 10 Robinet trecere ½” nr 2 Buc 10 Diblu cu holsurub 8x52 (8*60) 100 buc/ cut Buc 4 Surub autoforant,cu cap bombat,din otel, 3,9x13mm 100 buc / cut Buc 4
- Număr anunț
- DA26514572
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL CRAIOVA PELENDAVA (CUI 11964885)
- Furnizor / câștigător
- SEDA INVESTMENT SRL (CUI 24165235)
- Cod CPV
- 44167300-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.659,24 RON
- Valoare atribuită
- 3.659,24 RON
- Data publicării
- 07.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.