Atribuită Cumpărare directă

Microfibra, 40x40cm Se vinde la set de 5 bucati Intr-un set toate 5 bucati au aceeasi culoare Culori disponibile: rosu, albastru, galben, verde

Număr anunț
DA26513467
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
Furnizor / câștigător
UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.710 RON
Valoare atribuită
3.710 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.710 RON

din 3.710 RON estimat