Atribuită
Cumpărare directă
CARTUS MATTE BLACK VIVERA NR.72 C9403A 130ML ORIGINAL HP General Producator: HP Cod producator: C9403A Nume produs: C9403A Numar Cartus: 72 Specificatii Tehnice Tip Cartus: Cartus Compatibilitate: Original Tehnologie: Plotter Culoare: Matte Black Capacitate (ml): 130 Tip Echipament: Plotter Echipamente: HP Designjet T1100 A0, Designjet T1100 A1, Designjet T1120 A0, Designjet T1120 A1, Designjet T1120HD MFP, Designjet T1120PS A0, Designjet T1120PS A1, Designjet T1120SD MFP, Designjet T1200 44', Designjet T1200 A0, Designjet T1200 HD MFP A0, Designjet Caracteristici Fizice Impachetare: Single Pack
- Număr anunț
- DA26513004
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Electrochimie si Materie Condensata (CUI 9364218)
- Furnizor / câștigător
- MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 299 RON
- Valoare atribuită
- 299 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.