Atribuită Cumpărare directă

NEON MASTER TL-D SUPER80 36W/840

Număr anunț
DA26502268
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA BOTOSANI (CUI 9818527)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
31532910-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134,20 RON
Valoare atribuită
134,20 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134,20 RON

din 134,20 RON estimat