Atribuită Cumpărare directă

Furnizare produse de ppetărie si birotică după cum urmează: RTC INDEX AUTOAD PLASTIC/ BU 1, SNO BLOCN.ADEZ.76X76 BU 2, BRILLIANT H.COP. A4 70GR/ CUT 2 , DOSAR PP SINA/ALBASTR IF 2, DRB FILE PROT A4/100 BUC/ SE 2

Număr anunț
DA26522113
Autoritate contractantă
R.A. "Administratia Zonei Libere Curtici - Arad (CUI 11961641)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
149,55 RON
Valoare atribuită
149,55 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

149,55 RON

din 149,55 RON estimat