Atribuită Cumpărare directă

5 cutii Hartie A4 copiator, 8 bucati corector cu banda si pensula, 3 set-uri dosare PVC, 1 buc Unitate Imagine Xerox WC5222, toner Minolta PagePro1480, pix-uri, 3 set-uri Note Receptie, caiete studentest, creioane, ascutitoare, capse, markere, stik, ace gamalie, foarfeca, radiere, folii protectoare

Număr anunț
DA26503201
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA FRIEDRICH SCHILLER TG MURES (CUI 21511431)
Furnizor / câștigător
MC SMART TONER & REFILL S.R.L. (CUI 40551254)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.313,50 RON
Valoare atribuită
2.313,50 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.313,50 RON

din 2.313,50 RON estimat