Atribuită Cumpărare directă

Electrod reutilizabil, diam. conexiune 2,4mm, varf tip wire loop, diam. 5mm Ambalare: 5 buc/set

Număr anunț
DA26511175
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
Cod CPV
31711140-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
441,10 RON
Valoare atribuită
441,10 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

441,10 RON

din 441,10 RON estimat