Atribuită Cumpărare directă

Specificatii tehnice Tip senzor CMOS Rezolutie senzor 3.0 MP Rezolutie video 1920 x 1080 pixeli Interfata USB 2.0 Microfon Da Greutate 162 g Dimensiuni 94 x 29 x 24 mm Altele H.264/SVC video compression Zoom to 4X in 1080p Autofocus

Număr anunț
DA26508733
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE MUZICA (CUI 4433767)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
30237240-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.411,72 RON
Valoare atribuită
1.411,72 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.411,72 RON

din 1.411,72 RON estimat