Atribuită
Cumpărare directă
Prestari servicii publicare anunt in ziarul Jurnalul cerinta obligatorie în vederea trecerii la urmatoarea etapa in vederea obtinerii avizului de mediu, solicitată prin adresa 4103/17.09.2020, pentru proiectul Extindere conducta de gaze naturale presiune redusa » propus a fi amplasat in comuna Ghiroda, localitatea Ghiroda , str. Egretei, Paunului, Cintezei, Lisitei, Prepelitei, Corbului, Dropiei, Ciocarliei, Sitarului, Albinelor, Jderului, Iepurelui, Fazanului, Vulpilor, Privighetoarei, Porumbeilor, Berzelor, Zimbrului, Aleea Ursului, Muflonului, Soimului, Mierlei, comuna Ghiroda, localitatea Ghiroda
- Număr anunț
- DA26511191
- Autoritate contractantă
- Comuna Ghiroda (CUI 5517220)
- Furnizor / câștigător
- METROPOLITAN MAXPRESS ADV SRL (CUI 29898288)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 75,63 RON
- Valoare atribuită
- 75,63 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.