Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta doreste sa achizitioneze „ACHIZITIE CELULA ELECTROCHIMICA JACKETATA” in conformitate cu cerintele si conditiile din caietul de sarcini atasat. Prin acceptarea achizitiei se consideră acceptate cerințele din caietul de sarcini atasat. Persoana contact Compartiment Achizitii Publice: Viorica Baicu Persoana contact Responsabil Tehnic: Stefania-Cristina Ionescu

Număr anunț
DA26525857
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI 15595373)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.315 RON
Valoare atribuită
10.315 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.315 RON

din 10.315 RON estimat