Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Denumire produs Cantitate UM Pret fara TVA Total fara TVA 1 Biblioraft A4 PP 75mm Forster 10 Buc 5.8 58 2 Biblioraft A4 PP 75mm Forster 10 5.8 58 3 Biblioraft A4 PP 75mm Forster 5 5.8 29 4 Folie protectie documente A4 Standard 100/set 3 SET 6.35 19.05 5 Creion mecanic Rotring Tiky 1 Buc 10.45 10.45 6 Foarfeca birou 21cm 2 BUC 4.54 9.08 7 Agrafe 32mm 100/cutie Forster 6 Cutie 0.79 4.74 8 Fluid corector NN 20ml 4 BUC 1.6 6.4 9 Banda dublu adeziva 25mmx50m Forster 2 ROLA 14.08 28.16 10 Banda dublu adeziva 50mmx50m Forster 2 ROLA 24.65 49.3 11 Dosar de incopciat 1/1 gheare 30 BUC 0.42 12.6 12 Dosar alb cu sina Forster 50 BUC 0.33 16.5 13 Dosar plastic sina cu gauri 25 BUC 0.39 9.75 14 Dosar plastic sina cu gauri 25 0.39 9.75 15 Dosar plastic sina cu gauri 25 0.39 9.75 16 Hartie copiator A4 500 coli/top 25 10.2 255
- Număr anunț
- DA26505050
- Autoritate contractantă
- Scoala cu Clasele I-VIII Avrig (CUI 17739688)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 585,53 RON
- Valoare atribuită
- 585,53 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.