Atribuită Cumpărare directă

Verificarea si curatarea condensatorului, vaporizatorului si a filtrelor de aer; verificare functionare compresor,presiuni si temperaturi de lucru; verificare stare parte electronica si electrica; verificare etanseitate traseu frigorific; verificare functionare termostat; verificare curgere dren de condens si refacerea acestuia(daca este cazul); testarea aparatelor; intocmirea notei de constatare.

Număr anunț
DA26502296
Autoritate contractantă
AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA - CENTRUL JUDETEAN CALARASI (CUI 20771824)
Furnizor / câștigător
ELINSTAL SRL (CUI 15826826)
Cod CPV
50730000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
806,70 RON
Valoare atribuită
806,70 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

806,70 RON

din 806,70 RON estimat