Atribuită Cumpărare directă

Cuve spectofotometru din cuart, set 2 buc. Volum: 3.50 ml,Dimensiuni externe: 12.5 x B x 45 mm Cod produs: HJL004, Termen de livrare :max.3 saptamani Beneficiar :fac. de Biologie si Geologie-prof. Horia Banciu, Resp. achizitie :Ana Vadan

Număr anunț
DA26526488
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
MULTILAB (CUI 15537534)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.973,25 RON
Valoare atribuită
1.973,25 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.973,25 RON

din 1.973,25 RON estimat