Atribuită Cumpărare directă

Produse din carne - CPL 70/30 - 90 kg, untura porc - 5 kg

Număr anunț
DA26500775
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M.01585 Alba (CUI 4563260)
Furnizor / câștigător
LA MESENI SRL (CUI 34047970)
Cod CPV
15113000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.179,50 RON
Valoare atribuită
1.179,50 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.179,50 RON

din 1.179,50 RON estimat