Atribuită Cumpărare directă

Halate nesterile , pentru examinare, tip vizitator. Lungime 105cm, latime 145 cm Culoare alba Din polipropilena cu gramaj de 23 gr/m2, cu legaturi la gat si in talie. Mansete cu elastic 10 buc/ambalaj 100 BUC/BAX. Marcaj CE.

Număr anunț
DA26525877
Autoritate contractantă
Caminul Pentru Persoane Varstnice al Municipiului Bucuresti Nicolae Cajal (CUI 28831450)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI 14277070)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.535 RON
Valoare atribuită
2.535 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.535 RON

din 2.535 RON estimat