Atribuită Cumpărare directă

CAP PIEPT PORC KG CAP PIEPT PORC KG CIOL.SP.AFUMAT PORC KG CIOL.SP.AFUMAT PORC KG CIOL.SP.AFUMAT PORC KG OASE VITA KG PATRUNJEL LG RO C.I DOVLECEI RO KG. C.I VRAC ARDEI GRAS BIANCA RO KG C GRAN.PASTA ROSII 690G HUTTON CUS-CUS 500G HUTTON ROMBURI 6 OUA 250G PDK VEGETA 3KG+VEG.GAINA AVI OUA COD 2 CLASA M 30 SPATE PUI CU ARIPI PG.CG. HELGA SMANTANA 20% 900G

Număr anunț
DA26525639
Autoritate contractantă
Scoala Generala "Aron Cotrus" Arad (CUI 29034044)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
556,26 RON
Valoare atribuită
556,26 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

556,26 RON

din 556,26 RON estimat