Atribuită
Cumpărare directă
FRIGIDER CU O USA, 93 L, CLASA A+, ALB CARACTERISTICI GENERALE: TIP INCASTRARE STANDARD; NUMAR USI 1; VOLUM NET TOTAL 93 L; DESCHIDERE USA USI REVERSIBILE; SISTEM RACIRE STATIC; AGENT RACIRE R600A; NUMAR COMPRESOARE 1; CULOARE ALB DETALII FRIGIDER: VOLUM NET FRIGIDER 93 L; SISTEM DEZGHETARE FRIGIDER AUTOMAT; NUMAR RAFTURI FRIGIDER 3; NUMAR RAFTURI USI 3; COMPARTIMENTE SPECIALE COMPARTIMENT LEGUME & FRUCTE; COMPARTIMENT CHILLER 0°C - +3°C; ACCESORII INCLUSE 1 X SUPORT OUA, MATERIAL RAFTURI STICLA; TIP PANOU DE COMANDA MECANIC; DOZATOR APA NU CARACTERISTICI CHEIE: FUNCTII PICIORUSE AJUSTABILE; CONTROL TEMPERATURA ENERGIE & PERFORMANTA: TENSIUNE ALIMENTARE 220 V; 240 V; NIVEL ZGOMOT 42 DB EFICIENTA ENERGETICA CLASA ENERGETICA A+ DINTR-O GAMA DE LA A+++ LA D; CLASA CLIMATICA N-ST-T; CONSUM ANUAL ENERGIE 109 KWH; CONSUM ZILNIC ENERGIE 0.3 KWH DIMENSIUNI: T145INALTIME 85 CM; LATIME 47.2 CM; ADANCIME 45 CM; GREUTATE 21.7 KG" buc 106 2 "CUPTOR CU MICROUNDE , 20 L, DIGITAL, AFISAJ ELECTRONIC, 800W CARACTERISTICI GENERALE: TIP INCASTRARE STANDARD; UTILIZARE REZIDENTIAL; MODALITATI GATIRE MICROUNDE; PROGRAME PREDEFINITE DEZGHETARE; TIP PANOU DE COMANDA DIGITAL; DESCHIDERE USA STANGA; CAPACITATE 20 L FUNCTII AUTO-CURATARE; CONTINUT PACHET 1 X CUPTOR MICROUNDE CULOARE ALB/MENTA SPECIFICATII TEHNICE: PUTERE 800 W; TREPTE PUTERE 10; CONSUM ENERGIE ELECTRICA 1250 W DIMENSIUNI: LATIME 44.9 CM; ADANCIME 31.8 CM; INALTIME 25.9 CM GREUTATE 8.6 KG; DIAMETRU PLATOU ROTATIV 28 CM" buc 4
- Număr anunț
- DA26513062
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01221 TIMISOARA (CUI 26382613)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEMTIM TECHNOLOGY S.R.L. (CUI 18114296)
- Cod CPV
- 39711130-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.932,40 RON
- Valoare atribuită
- 60.932,40 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.