Atribuită Cumpărare directă

Bocanci protectie cu bombeu metalic S1 PENTRU SECTIA PIATA + SERVICIUL ADMINISTRATIV MARIMEA 36 = 7 PERECHI MARIMEA 37 = 2 PERECHI MARIMEA 38 = 1 PERECHE MARIMEA 39 = 3 PERECHI MARIMEA 40 = 4 PERECHI MARIMEA 41 = 3 PERECHI MARIMEA 42 = 8 PERECHI MARIMEA 43 = 2 PERECHI MARIMEA 44 = 2 PERECHI

Număr anunț
DA26517542
Autoritate contractantă
SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
Furnizor / câștigător
ROMIMPEX SRL (CUI 146082)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.818,88 RON
Valoare atribuită
1.818,88 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.818,88 RON

din 1.818,88 RON estimat