Atribuită
Cumpărare directă
Articole sanitare cf cerinta:baterie stativa monobloc pipa=15 cm=5 buc;racord flexibil 3/8 3/8" 40 cm=10 buc;racord flexibil 3/8 3/8" 50 cm=10 buc;racord flexibil 1/2" 40 cm=10 buc;racord flexibil 1/2" 50 cm=10 buc;baterie monobloc pt cada cu furtun si para=5 buc;robinet calorifer tur=10 buc; robinet calorifer retur=10 buc;furtun dus cu para=10 buc
- Număr anunț
- DA26518075
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE ARHITECTURA SI URBANISM ION MINCU (CUI 4283996)
- Furnizor / câștigător
- DUMIDET ACTIV SRL (CUI 36321567)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.960 RON
- Valoare atribuită
- 1.960 RON
- Data publicării
- 07.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.