Atribuită Cumpărare directă

Unitati de hard disk cu capacitate 250 GB Form Factor 2,5 inch Viteza Scriere 520 MB/s Viteza Citire 550 MB= 6 bucati. Accesoriu carcasa Gembird MF-321, adaptor montare HDD 2.5 inch la 3.5 inch de la Gembird = 2 bucati

Număr anunț
DA26524674
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "DUILIU ZAMFIRESCU" ODOBESTI (CUI 4350793)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.070,50 RON
Valoare atribuită
1.070,50 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.070,50 RON

din 1.070,50 RON estimat