Atribuită Cumpărare directă

CONVECTOR ELECTRIC DE PODEA/PERETE 2000W UTILIZARE: pentru incalzirea camerelor si a spatiilor comerciale este destinata incalzirii oricarui tip de incapere in regim de lucru casnic sau semi-profesional hale depozitare, santiere, standuri de piata, sere, containere, ateliere, hangare etc. A NU SE ACOPERI ! CARACTERISTICI: Manere transport Indicator luminos de functionare Termostat ajustabil 3 trepte de putere Motor cupru 100% Protectie la supraincalzire DESCRIERE Putere maxima: 2000W Tensiunea de alimentare: 230V Setare putere: 700/1000/2000W Grad de protectie: IP20

Număr anunț
DA26517947
Autoritate contractantă
S.C. NOVA APASERV S.A. Botosani (CUI 26161230)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
39715240-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
375,63 RON
Valoare atribuită
375,63 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

375,63 RON

din 375,63 RON estimat