Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare auto CASCO pentru : 1.AUTOTURISM PEUGEOT 301, AN FABR.2015, MASA MAX.1585kg,CAP.CIL 1560cm3,PUTERE 73kw SUMA ASIGURATA :30.480,00 RON PRIMA ASIGURARE: 1139,10RON 2.AUTOTURISM SKODA OCTAVIA ,AN FABR.2008 ,MASA MAX.1790 KG,CAP.CIL.1595 cm3,PUTERE 75KW SUMA ASIGURATA :19.320,00 RON PRIMA ASIGURARE: 811,20RON PLATA PRIMA : INTEGRAL FRANSIZA: 0% VALABILITATE :12 LUNI, 08.10.2020-07.10.2021 ; Prima totala: 1950.30
- Număr anunț
- DA26524265
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL TULCEA (CUI 4508487)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.950,30 RON
- Valoare atribuită
- 1.950,30 RON
- Data publicării
- 07.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.