Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Denumire produs UM Cantitate Pret fara TVA Total fara TVA 1 Saci menaj 35l (50 x70) 200g15/set 30 BUC 2.20 66.00 2 Detergent automat 20kg Savex 1 Buc 107.00 107.00 3 Servetele dispenser "Z" 1 strat x 230buc verzi 20 BUC 3.95 79.00 Valoare fara t.v.a. = 252.00 lei
- Număr anunț
- DA26513574
- Autoritate contractantă
- URBIS S.A. Baia Mare (CUI 10250004)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252 RON
- Valoare atribuită
- 252 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.