Atribuită
Cumpărare directă
BAX ULEI 12 BUC 80W90-302 LEI, ULEI 80W90 8BUC-202 LEI, ULEI ARAL 5W40 4L-97 LEI, ULEI ARAL 6 L 5W40-152 LEI, TUB MASTIC GRI-32 LEI, SILICON PARBRIZ-38 LEI, ACUMULATOR AUTO 95 AH-487 LEI, SET CAPETE DE BARA ST/DR-109 LEI, PIVOT ROATA 2BUC-129 LEI, RULMENT ROATA -114 LEI, CABLU CURENT-164 LE, ACUMULATOR AUTO 18AH-231 LEI, FILTRU ULEI DACIA-34 LEI, FILTRU AER DACIA-42 LEI, FILTRU COMBUSTIBIL DACIA-46 LEI, FILTRU POLEN DACIA- 38 LEI, ULEI MOTOR MOBIL 5L-170 LEI, COMUTATOR APRINDERE-155 LEI
- Număr anunț
- DA26514842
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE GOSPODARIE URBANA SIGHETU MARMATIEI (CUI 13852128)
- Furnizor / câștigător
- AUTO EXPERT SRL (CUI 15586219)
- Cod CPV
- 34330000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.542 RON
- Valoare atribuită
- 2.542 RON
- Data publicării
- 07.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.