Atribuită
Cumpărare directă
Compresor aer fara ulei Fiac Supersilent 24, presiune max 9 bar, butelie de 24 l , debit aer aspirat 195 l/min , nivel zgomot 59 dB la 4 m. PREZENTARE PRODUS SUPERSILENT24 este un compresor fara ulei, coaxial, cu doua pistoane actionate de un motor electric monofazat. Grupul compresor are o constructie robusta, motor cu inductie, aripioare de racire a cilindrilor si a capacului chiulasei, ventilatie fortata cu debit mare,ce produce aer total lipsit de ulei. Compresorul este echipat cu o pompa de generatie noua, model XS88, cu randament imbunatatit si fiabilitate mai buna decat pompele precedente. Este echipat cu presostat cu protectie termica cu resetare automata, regulator de presiune, manometru, supapa de siguranta, robinet de purjare a condensului, roti si maner pentru transport. Datorita constructiei speciale a pompei de aer, acest compresor este extrem de silentios (doar 59dB). PRODUCATOR: FIAC
- Număr anunț
- DA26532036
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Chimico Farmaceutica-I.C.C.F. Bucuresti (CUI 3008580)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO CENTER INT SRL (CUI 16942160)
- Cod CPV
- 42123000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.824 RON
- Valoare atribuită
- 1.824 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.