Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant de maini DERMOFARM pe baza de alcool etilic in concentratie de 80% v/v cu efect VIRUC,250 buc la 0.75 l si 18 buc la 5 l, Dezinfectant pentru suprafete DERMOFARM pe baza de alcool etilic in concentratie de 80% v/v cu efect VIRUCID, 152 buc la 0.75l si 45 buc la 5 l,FARMEC Gel dezinfectant mâini 150 ml , dezinfectant pe baza de alcool in concentratie de 70% v/v, avand efect virucid si bactericid cu acțiune rapidă destinat dezinfectiei igienice a mâinilor 2 buc la 0.15 l

Număr anunț
DA26516700
Autoritate contractantă
LICEUL WALDORF CLUJ NAPOCA (CUI 17989919)
Furnizor / câștigător
FARMEC SA (CUI 199150)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.529,28 RON
Valoare atribuită
18.529,28 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.529,28 RON

din 18.529,28 RON estimat