Atribuită
Cumpărare directă
DIBLU-10buc, SURUB-16buc,PIULITA-87buc, SAIBA-12buc, LACAT ACERA VOPSIT-8buc, DOZA GAZ-1buc, SET LAME CUTTER-1buc, DIBLU 8X100-6buc, HOLTSURUB 6X120-6buc, DIBLU 6X60-6buc, DIBLU 8X60-10buc, POPNIT-1000buc, BURGHIU 5-2buc, VOPSEA 0.75L-4buc, SURUB HEXAGONAL 6X20-71buc, BURGHIU 10-2buc, BANDA IZOLIER-3buc, DIBLU 10X200-4buc, TABLA DREAPTA-1buc, GRUND 0.75L-1buc, DIBLU 12X120-4buc, DIBLU + HOLTSURUB-6buc, SURUB 5X20-250buc, PIULITA M8-250buc, SAIBA 8-250buc, SURUB 8X50-6buc, DIBLU + HOLTSURUB 10X100-6buc, BANDA ALUMINIU-2buc, HOLTSURUB + DIBLU 6X80-10buc, SURUB AUTOFORANT 19-100buc, BURGHIU 4-2buc,BURGHIU 5-2buc, SURUB 6X120-30buc, PIULITA 20- 8buc, LAVABIL EXTERIOR 8.5L-1buc, AMORSA 1L-2buc, DISC LEMN 185-1buc, PROFIL CD 60X4M 0.5MM-8buc, DISC 230MM-9buc, SURUB TORBANT 6X50MM-100buc, PIULITA 6-500buc, DIBLU 12-16buc, BURGHIU 12-1buc, CARABINA-4buc, SURUB AUTOFILETANT FILET RAPID-2200 buc, FOLIE-4kg,, BALAMA-2buc, SARMA ZINCATA-8.70kg, CIMENT 40KG-10saci, PLASA SUDATA 4MM(10X10CM) 5X2M-2buc, CABLU 3X1.5-8.50ml, PRIZA DUBLA-1buc, STECHER-3buc, BURGHIU METAL 8-5buc, BURGHIU METAL 6-5buc, PIULITA M8 AUTOBLOCANTA-10buc,LACAT-14buc.
- Număr anunț
- DA26525538
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
- Furnizor / câștigător
- ARCOMPANY S.R.L. (CUI 15293456)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.014,28 RON
- Valoare atribuită
- 2.014,28 RON
- Data publicării
- 07.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.