Atribuită Cumpărare directă

Workstation DELL T7810 Intel Xeon 12-Core 2 x E5-2680v3 up to 3.3GHz, 64GB DDR4, 256GB SSD +1Tera, NVIDIA Quadro M4000 8GB DDR5 256Bit

Număr anunț
DA26542772
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE MATEMATICA "SIMION STOILOW" AL ACADEMIEI ROMANE (CUI 4382523)
Furnizor / câștigător
GO GREEN TRADE S.R.L. (CUI 37508947)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.210,08 RON
Valoare atribuită
6.210,08 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.210,08 RON

din 6.210,08 RON estimat