Atribuită Cumpărare directă

Cablu cat. 5E 100 ohms FTP, manta LSOH, verde, CPR E, 4 perechi (305 m cutie)

Număr anunț
DA26522642
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
32421000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.452 RON
Valoare atribuită
1.452 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.452 RON

din 1.452 RON estimat