Atribuită Cumpărare directă

Placi petri plastic diam= 90 mm de unica folosinta, sterile, sterilizare gamma, cu ventilatie. Ambalare 24 buc./pachet; 720 buc./cutie. Producator KIMA-Italia

Număr anunț
DA26523686
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ALBA (CUI 5823920)
Furnizor / câștigător
BIVARIA GRUP SRL (CUI 13833576)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.342,40 RON
Valoare atribuită
5.342,40 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.342,40 RON

din 5.342,40 RON estimat