Atribuită Cumpărare directă

set tonere imprimanta Minolta BizHub C226 2 buc tone negru, 1 buc tonet cyan, 1 buc tonet magenta, 1 buc toner yellow

Număr anunț
DA26520781
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
Furnizor / câștigător
PROBITEC S.R.L. (CUI 25522123)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.683,51 RON
Valoare atribuită
1.683,51 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
10.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.683,51 RON

din 1.683,51 RON estimat