Atribuită Cumpărare directă

Dimensiune - 17,0cm x 9,5cm • Materiale - include trei straturi, stratul exterior este din materiale nețesute, stratul din mijloc este realizat din pânză topită și stratul interior este din materi- ale nețesute. • Caracteristicile produsului - Masca medicală de unică folosință, blochează 95% din particulele de dispersie, bacterii și viruși, fiind ideală ca înlocuitor pentru măștile de protecție cu prindere după urechi. • Aplicații - Protecție împotriva bacteriilor, virusurilor, particulelor de dispersie, prafului, polenului etc. • Certificat: Producătorul este certificat ISO 9001 • Permisivitatea respirației - Delta P <4,0 mm H2O / cm2

Număr anunț
DA26525773
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE A JUDETULUI BRASOV (CUI 11335478)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
367,50 RON
Valoare atribuită
367,50 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

367,50 RON

din 367,50 RON estimat