Atribuită
Cumpărare directă
Monitor led 27” full HD Putere consumată: aprox. :42W Culoare : negru Greutate : aprox. 7.8 Kg Dimensiuni : 643 x 552.3 x 218 mm Rezoluție : min. 2560 x 1440 Format ecran : wide Luminozitate : min. 300 cd/mp Contrast : 80000000:1 Boxe : 2 x 2 W VGA : 1 DVI : 1 HDMI : 1 Display Port : 1 Audio in : 3.5 mm Mini-Jack Iesire Casti : 3.5 mm Mini-Jack Refresh Rate : 75 Hz
- Număr anunț
- DA26569791
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
- Cod CPV
- 33195100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.252,15 RON
- Valoare atribuită
- 15.252,15 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.