Atribuită Cumpărare directă

MISAVAN INALBITOR 5L, AMIANO SAPUN LICHID 5L, MATURA GOLD SUPRAFETE SENSIBILE, COADA ALUMINIU, BRILLI FARAS CLIP

Număr anunț
DA26526676
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Fratautii Vechi (CUI 14110437)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
24311900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
349,69 RON
Valoare atribuită
349,69 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

349,69 RON

din 349,69 RON estimat