Atribuită Cumpărare directă

Sezuturi si spatare dreptunghiulare cu dimensiuni de 390*400,cu colturi rotunjite,realizate din pal melaminat cu cant ABS ,fara imbinari,rezistente la uzura,zgarieturi,umezeala,solutii chimice.Igienic si usor de curatat.

Număr anunț
DA26515286
Autoritate contractantă
COMUNA C.A. ROSETTI (CUI 3662681)
Furnizor / câștigător
DANYCOM SRL (CUI 4054534)
Cod CPV
39100000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.900 RON
Valoare atribuită
18.900 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.900 RON

din 18.900 RON estimat