Atribuită Cumpărare directă

Cartus XL compatibil HP Laserjet PRO M227SDN:Capacitate de scriere 3500pag @ 5% acoperire (conform ISO/IEC 19752)=2 BUC Cartus CF217A compatibil HP MFP M130:Capacitate 1600 pag @ 5% acoperire conf. ISO-IEC 19752 =1 BUC

Număr anunț
DA26534469
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA (CUI 16066001)
Furnizor / câștigător
OMNIA EXPERT SERVICE SRL (CUI 28074725)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
255,63 RON
Valoare atribuită
255,63 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

255,63 RON

din 255,63 RON estimat