Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE: 2 buc x Placă de bază Model GIGABYTE H410M H (pret unitar 220lei+TVA) 2buc x Procesor Intel Pentium G6400 (pret unitar 225 lei+TVA) 2buc X Memorie DDR4 Crucial 2666 PC4-21300 CL19 8GB (pret unitar 114lei+TVA) 2buc x SSD 480gb WD model WDS480G2G0A (pret unitar 195lei+TVA) 2 buc x CARCASA MIDDLE TOWER cu sursa 500W (pret unitar 120lei+TVA) 2 buc x DVDRW LG 24X SATA BULK BLACK GH24NSD5 (pret unitar 48lei+tva) Total pachet: 1844 lei+TVA

Număr anunț
DA26528303
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Brasov (CUI 4383979)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
30237000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.844 RON
Valoare atribuită
1.844 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.844 RON

din 1.844 RON estimat