Atribuită
Cumpărare directă
Isotonac 4: reactiv diluent destinat diagnosticului in vitro compatibil cu analizoarele Nihon-Kohden Celltac Mek; Compozitia reactivului : - Reactivul contine solutie de clorura de sodiu ,sulfat de sodiu, tampon si agent antibacterian; - PH-ul cuprins intre valorile 7.4 - 7.6 ; - Osmolaritate cuprinsa intre valorile 310 – 340 mosm/kg ; - Conductibilitatea cuprinsa intre 18.2 – 21 mS/cm; - Producator: NIHON KOHDEN FIRENZE. Cleanac 5 :Reactiv compatibil cu sistemele automate de hematologie Nihon Kohden - Celltac MEK; Reactiv folosit la spalarea automata a circuitelor interne ale analizoarelor de hematologie Nihon Kohden MEK; Compozitia: polyoxyetylene tridecyl ether; Producator:NIHON KOHDEN FIRENZE. CLEANAC 3 - reactiv detergent compatibil cu analizorul NIHON CELLTAC MEK; Producator: NIHON KOHDEN FIRENZ HEMOLINAC 5 - compatibil cu analizorul NIHON CELLTAC MEK; Producator: NIHON KOHDEN FIRENZE reactivii vor fi livrati cf comenzilor: spital +cpu ( 2 comenzi )
- Număr anunț
- DA26554106
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
- Furnizor / câștigător
- ROTEST SRL (CUI 13362371)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.710 RON
- Valoare atribuită
- 6.710 RON
- Data publicării
- 12.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.