Atribuită Cumpărare directă

Banda atentie Sigma galben/negru-2 buc., Elasttice bani Daco-1 buc., Sfoara alba bumbac-1 buc., Baterie AAA Duracell alcalina-18 buc,Manusi nitril marimea S 100/buc/cut-1 buc., Manusi nitril marimea M 100/buc/set-1 buc., Mnusi nitril. Termometre

Număr anunț
DA26535737
Autoritate contractantă
COMUNA TOMESTI (CUI 4521303)
Furnizor / câștigător
COLOR INTEGRA SRL (CUI 14750363)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
643,72 RON
Valoare atribuită
643,72 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

643,72 RON

din 643,72 RON estimat