Atribuită
Cumpărare directă
Espressor automat cu râșniță de cafea cu următoarele caracteristici: - capacitatea recipientului pentru boabe - 250 g - culoare negru - dimensiuni (L x l x h) - 23,8 x 43 x 35,1 cm - nivel minim/maxim de distribuție - 86-142 - putere (W) - 1450 - râșniță silențioasă din inox cu 13 setări - pornire programată - presiune pompă (bar) - 15 - presiune nominală/frecvență (V ~ Hz) - 220/240 ~ 50/60 - infuzor detașabil - selecție pentru o ceașcă - selecție pentru două cești simultan - filtru de apă - greutate (kg) - 9
- Număr anunț
- DA26549145
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39711310-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.890,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.890,70 RON
- Data publicării
- 12.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.