Atribuită
Cumpărare directă
Canulă nazală flux înalt, permite ca fluxuri și concentrații mari de oxigen să fie livrate în condiții optime. Conector pivotant cu prindere Aderența adițională permite ușurarea deconectării de la circuit. Conectorul pivotant integrat cu prindere permite o deconectare ușoară și ajută la prevenirea împiedicării. Permite debite de până la 60 L / min Interfață pentru traheostomie Conector universal Compatibil circuitelor încălzite prin fir M = 30 BUC L = 30 BUC NECESAR ATI
- Număr anunț
- DA26547194
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
- Cod CPV
- 33157200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.800 RON
- Valoare atribuită
- 7.800 RON
- Data publicării
- 09.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.