Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta doreste sa achizitioneze „ACHIZITIE Popma de vid pentru mediu coroziv” in conformitate cu cerintele si conditiile din caietul de sarcini atasat. Prin acceptarea achizitiei se consideră acceptate cerințele din caietul de sarcini atasat. Persoana contact Compartiment Achizitii Publice: Viorica Baicu Persoana contact Responsabil Tehnic: Cristina Gheorghiu
- Număr anunț
- DA26525868
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 42122450-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.480,13 RON
- Valoare atribuită
- 5.480,13 RON
- Data publicării
- 07.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.