Atribuită
Cumpărare directă
Banner Banner exterior – CMAI, Inaltime (cm): 100. Latime (cm): 550. Dimensiune (mp): 5.5. Print: Banner Premium. Finisari: Cu Tiv si Capse perimetral, gauri pentru rezistenta la vant. Panou informare Panou informare cu cadru metalic, 200x200 prindere in pamant + montaj
- Număr anunț
- DA26537507
- Autoritate contractantă
- COMUNA VLAD TEPES (CUI 3796829)
- Furnizor / câștigător
- BIT EXPERT SERV SRL (CUI 23308949)
- Cod CPV
- 22462000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.200 RON
- Valoare atribuită
- 2.200 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.