Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA Paine alba 300gr neambalata

Număr anunț
DA26577030
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele (CUI 4283538)
Furnizor / câștigător
VEL PITAR SA (CUI 21229091)
Cod CPV
15811100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.042,50 RON
Valoare atribuită
2.042,50 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.042,50 RON

din 2.042,50 RON estimat