Atribuită Cumpărare directă

Pachet materiale pentru dotare școală, conform nr.de comandă 10669 / 1 / 12.10.2020 - persoana de contact pentru livrare este specificată în nota de comandă .

Număr anunț
DA26572114
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI DELENI (CUI 4541203)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39160000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.123,78 RON
Valoare atribuită
49.123,78 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.123,78 RON

din 49.123,78 RON estimat