Atribuită Cumpărare directă

Maturoi strada, coada bambus Maturoi de strada, cu fibre sintetice dure si coada din bambus, este perfecta pentru a curata frunzele uscate sau umede, pentru a inlatura zapada sau murdaria din curte, atelier sau garaj. Dupa utilizare, se recomanda depozitarea in spatii ferite de umeazeala si de lumina directa a soarelui. Culoare verde Dimensiuni produs L 12 cm x l 10 cm x h 1,52 m Greutate 706 g Material bambus, fir sintetic Administrativ

Număr anunț
DA26551491
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
39224100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
491,30 RON
Valoare atribuită
491,30 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

491,30 RON

din 491,30 RON estimat