Atribuită
Cumpărare directă
Furtun standard ISOLAB din cauciuc, Ø exterior 8 mm / 1 m Furtun standard realizat din cauciuc natural, diametru interior 5 mm, diametru exterior 8 mm, lungime 1 m Furtun standard, realizat din cauciuc natural, cu grosimea peretilor de 1.5 mm si duritate de 45 A Cu rezistenta chimica excelenta si rezistent la temperaturi cuprinse intre -25 °C si +70 °C Producator ISOLAB Cantitate o bucata Material Cauciuc Dimensiuni interioare (Ø) 5 mm Dimensiuni exterioare (Ø) 8 mm Grosime perete 1.5 mm Duritate 45 A Lungime 1 m Domeniu de temperatura De la -25 °C la +70 °C Cod produs 052.10.001
- Număr anunț
- DA26550962
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 44165100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 146,40 RON
- Valoare atribuită
- 146,40 RON
- Data publicării
- 12.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.